2000 yılından beri başarının sembolü.

0
TAMAMLANMIŞ PROJE
0
MEMNUN MÜŞTERİ
0
ÖDÜL

GYG PROJE, üretim ve hizmet anlayışı ile var olmaktadır.

GYG Proje Mühendislik Müşavirlik A.Ş., Türkiye’nin yeniden planlandığı yeni yüzüne kavuştuğu bir dönemde; daha yaşanabilir bir ülke özlemiyle. 2000 yılında Ankara’da kurulan HNE Mühendisliğin devamıdır.

Kısa sürede hedeflerine çağın gerektirdiği teknolojik gelişime ayak uydurarak, yurtiçi ve yurtdışında girdiği her işte kalite çıtasını yükselten, faaliyet alanının zorunlu kıldığı kalite standartlarının yanı sıra kendi koyduğu ve uyguladığı standartlarıyla da bir adım önde olan bir firma oldu.

Toplumsal faydayı kişisel çıkarların önünde tutan duruşuyla sektöründe farklı kalmayı başaran Firmamız, Ülkesine hizmeti esas alan misyonuyla, değişime kayıtsız kalmayan duruşuyla, Faaliyet alanlarının hepsinde uzman personeli ve profesyonellik anlayışıyla Türk halkına hizmet vermektedir.

GYG Proje Mühendislik Müşavirlik A.Ş. bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarda başarısını kanıtlamış, kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmüştür. Alt yapı – Üst yapı, yaptığımız proje ve imalatlarla önemli yapılar kazandırmıştır.

Dinamik bir organizasyona sahip olan firmamız, yapmış olduğu inşaatlarda mimari, statik, zemin ve uygulama alanlarındaki teknolojik yenilikleri, gelişmeleri sürekli takip ederek yaptığı bütün projelere aktarmış, Müşteri memnuniyeti, kalite, güven ve çevre bilinci ile inşaatlarını zamanında teslim ederek başarısını ve gelişimini devam ettirmiştir.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

GYG Proje Mühendislik Müşavirlik A.Ş. geçmişi, bugünü ve geleceği ile kaliteli, dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışına sahip, çalışanını en değerli hazinesi olarak benimsemiş, çevresine ve ülkesine olan sorumluluklarını bilen, profesyonelliği ilke edinmiş bir kurumdur.

Vizyonumuz

Türkiye’nin sorunlarına duyarlı, kendi geleceğini ülkesinin geleceğinde gören, bulunduğu her sektörde en kaliteli hizmeti sunan, ülke insanına iş imkanı sağlayan ve faaliyet alanlarının hepsinde, uluslararası standartların daha da ötesini hedef seçmiş üretim ve hizmet anlayışı ile var olmaktadır.

ISO 10002:2004 Sertifikası

ISO 9001:2008 Sertifikası